Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Apie mus

Pakutuvėnų parapijos tinklapio idėja brendo seniai, bet atsirado spontaniškai. Beklausant pamokslo, kuris pirmas ir yra patalpintas tinklapyje, atsirado mintis. Po mišių pasidalinau „karšta“ mintim su Simonu. Su jo darbštumu ir klebono palaiminimu viskas atsirado per savaitę. Tikiu, kad tai tik pradžių pradžia.

Noriu pasidalinti tinklapio vizija su visais „pakutuvėniškiais“.

Upė

Mūsų bendruomenė unikali, ji kaip upė, gyva, ji teka. Vieni čia atvažiuoja ir gyvena kelis mėnesius, kiti – bent sykį per savaitę, dar kiti džiaugiasi čia atvykę kartą per metus į kokią stovyklą. Visų laukta. Visi priimti.

Agapė

Kas sekmadienį po mišių girdime raginimą pratęsti agapę, kaip brolis Gediminas įvardina, „aukoti bendravimo auką“, prie košės. Bet tai tik kas savaitę ar rečiau. Dabar jau yra galimybė aukoti šią auką, tik prisėdus prie kompiuterio.

Po kiekvienu iš skelbiamų pamokslų yra užrašas „komentarai“. Šią erdvę galima panaudoti bendravimui, iškeliant aktualius klausimus ir tikintis kitų bendruomenės narių dalyvavimo diskusijoje. Pokalbius galima pratęsti susitikus – žiūrėk ir bendramintį ar draugą susirasi!

Iniciatyva

Pačioje puslapio apačioje parašyta: „Svetainė kuriama parapijos narių iniciatyva“. Tikrai nesinorėtų, kad svetainė taptų tik laikraščiu, kuris skelbia naujienas ir įvykius. Norėtųsi, kad tai ir būtų kaip Pakūta, kaip Upė, kaip Agapė, kur visi kažkuo dalinasi.

Tiems, kurie sako: „Ai, aš nieko negaliu, nieko nemoku, yra gabesnių“, – noriu pasakyt: „Jūs net nežinote ką ir kiek Jūs galite!“ Tereikia atiduoti tuos kelis trupinėlius ir Jėzus padaugins taip, kad užteks keliems ar net keliasdešimčiai tūkstančių.

Taigi, laukiame iniciatyvų. Siūlykite, naujas rubrikas, projektus, kurie galėtų praplėsti bendruomenės svetainės tarnystę. Labiausiai laukiame tų, kurie norėtų kurti naujas rubrikas ir jas administruoti (taip sakant, prižiūrėti).

Rašykite mums!

Komentarai išjungti.