Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Marijos festivalis – 2021-08-12/15

Broliai ir sesės! Su dideliu džiaugsmu kviečiame visus į pirmąjį Lietuvoje MARIJOS FESTIVALĮ (rugpjūčio 12-15 d. Pakutuvėnuose, Plungės raj.), kurį apvainikuos Žolinių šventė.

Jūsų laukia Šventosios Dvasios pilna programa su septyniais iškilių pranešėjų mokymais apie švč. Mergelę Mariją, daug giesmių, kasdienės šv. Mišios, nuolatinė švč. Sakramento adoracija viso festivalio metu, įvairios veiklos laisvu laiku – sakraliniai šokiai, popietės su giesmėmis, giedojimo workshop’as, Marijos Dorybių vainikėlio rišimas, dailės terapija ir kt., programa vaikams visų mokymų metu, kad tėveliai galėtų ramiai išklausyti.

Apsigyvenimas – savo palapinėse.

Maitinimas – galėsite papildomai užsisakyti visos dienos valgį arba gamintis patys.

Dalyvio auka – 5 eurai už dieną (vaikams nemokamai), galinčius kviečiame mokėti iš anksto, pervedant auką į VšĮ Marijos vaikai sąsk. nr. LT504010051005541979.

Festivalio organizavimas vyksta tik iš tikinčiųjų aukų, todėl nuoširdžiai kviečiame pagal galimybes prisidėti.

Atvažiuokite, dalyvaukite ir skleiskite šią žinią! Tebūna išaukštintas Marijos Sūnaus Jėzaus Kristaus vardas mūsų Lietuvoje!!!

Prašome REGISTRUOTIS ČIA: https://bit.ly/35nDIAd

Žymos: , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.