Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Filmas „Pranciškus – popiežius iš naujojo pasaulio“ – 2018-09-16

Belaukdami popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje, 2018 m. rugsėjo 16 d. (sekmadienį) po šv. Mišių kviečiame į Pakutuvėnų angarą žiūrėti dokumentinį filmą „Pranciškus – popiežius iš naujojo pasaulio“ (rež. David Naglieri, 2013, Argentina, Italija).

Dėmesio piligrimams su Pakutuvėnų bendruomene, vykstantiems į susitikimą su Popiežiumi! Po filmo neskubėkite išeiti – jums bus suteikta svarbi informacija apie kelionę.

2013 m. vasarį popiežiui Benediktui XVI atsistatydinus iš pareigų, Kardinolų kolegija naujuoju popiežiumi paskyrė argentinietį jėzuitą Chorchę Marijų Bergolją, kuris tapo naujuoju 1,2 milijardo katalikų lyderiu – popiežiumi Pranciškumi. Filmas atskleidžia naujojo bažnyčios vadovo asmenybę. Tai žmogus, pasirengęs daug ką keisti bažnyčios valdymo struktūroje, žmogus, kuriam rūpi pasaulio problemos, skurdas ir neteisybė. Naujasis Šventasis Tėvas nepaprastai jautrus, neabejingas ir tvirtų įsitikinimų, nepakeitęs savo kuklių gyvenimo sąlygų ir atsisakęs prabangos. Juosta padės geriau suprasti naujojo popiežiaus idėjas ir įsitikinimus, jo gyvenimo ir darbo sąlygas. Girdėsime paties Pranciškaus pasisakymus, interviu su tais, kurie jį pažinojo dar Argentinoje, taip pat su žinomais katalikų bažnyčios patriarchais.

Žymos: , , , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.