Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Maldos stovykla „Pilnatvė vienybėje“ – 2018-07-16/19

Stovyklos programa:

10:00 val. šlovinimas, malda, pamokslas (angare)
14:00 val. pertrauka
16:00 val. seminaras
17:30 val. pertrauka
18:00 val. Šv. Mišios (bažnyčioje)
19:00 val. šlovinimas, malda, pamokslas (angare)

Dėmesio! Atvykę pirmiausia turite užsiregistruoti prie bažnyčios durų, kur gausite dalyvio apyrankę. Nesiregistravę, be apyrankų į angarą neįleidžiami.

___________________________________

2018 m. liepos 16-19 d. kviečiame į tarptautinę maldos stovyklą „Pilnatvė vienybėje“ Pakutuvėnuose.

Visi kartu šlovinsime Dievą su mesijinių žydų šokėjais bei vietiniais šlovintojais.

Konferencijas ves:
Boris Grisenko, Kijevo mesijinių žydų bendruomenės rabinas
Oleg Suchatskiy – Berdičevo (Ukraina) mesijinių žydų bendruomenės rabinas
Andrew Vdov – Sankt-Petersburgo (Rusija) mesijinių žydų bendruomenės rabinas
Gediminas Numgaudis – pranciškonas, kunigas, Pakutuvėnų parapijos klebonas.

DĖMESIO!!! Būtina išankstinė registracija.
Registracija vyks birželio 2-30 d. el.paštu: retreat.spemo@gmail.com REGITRACIJA PARTĘSTA IKI LIEPOS 5 d.!!!

Vienos dienos stovykloje kaina – 5 eur. Keturios dienos, atitinkamai kainuos 20 eur. Mokestis mokamas atvykus į stovyklą, ten vyksiančio dalyvių registravimo metu.
DĖMESIO! Į stovyklos kainą neįeina maitinimas, nes tai bus pasninko dienos. Labai rekmenduojame savo pasninko sąlygas aptarti su dvasininku bei, jei tai reikalinga, ir su šeimos gydytoju.
P.S. ką jūs valgysite ar ko nevalgysite pasninko metu – tai tik jūsų asmeninis susitarimas su Dievu. Kiekvienas žmogus pasirenka maistą pagal savo galimybes ir sveikatos būklę.

DĖMESIO TĖVELIAMS! Jeigu planuojate atvykti į stovyklą su vaikais, tai ši informacija jums! Stovykloje bus pastovyklė 4-12 metų vaikams. Jeigu jūsų vaikui iki 4 metų, jis galės būti pastovyklėje su vienu iš tėvų. Jeigu, jūsų vaikui daugiau kaip 12 metų, jis kviečiamas dalyvauti stovyklos programoje.  Registruoti vaiką būtina nuo 4 metų amžiaus. Vaikų (4-12 metų) registracijos mokestis: pusė dienos – 3 eurai, visa diena – 5 eurai. Į kainą įeina vaiko priešpiečiai.
Gerbiami tėveliai, pastovyklėje vaikai gaus tik lengvus priešpiečius, o pilnaverčiais pusryčiais, pietumis ir vakariene turite pasirūpinti jūs patys. Prašome iš anksto pasirūpinti savo vaikų maitinimu.

Renginio informacija feisbuke.

Tikime, kad tai bus ypatingas laikas, kai Šventoji Dvasia apjungs, mokys, atnaujins mesijines bendruomenes ir visų denominacijų bažnyčias, kad Tėvo valia ir pergalė skleistųsi Mesijo kūne. Vienybės, savipagalbos laikas siekiant Dievo tikslo išgelbėti žydų tautą ir ne tik.

KAS TAI – MALDOS STOVYKLA?
Stovyklos tikslas – išvykti, atsiskirti nuo kasdienių rūpesčių maldai ir bendravimui su Dievu, o taip pat galimybė įvairių miestų ir valstybių, bendruomenių ir bažnyčių tarnautojams susitikti draugiškam bendravimui, maldai, pasidalinimui patirtimi.
Ši stovykla bus skirta kiekvienam tikinčiajam aktualiems tikėjimo, asmeninio santykio su Dievu klausimams, kalbėsime ir apie šiuolaikinio Naujosios Sandoros tarnavimo ypatumus. Susipažinsime su biblinėmis žydų šventėmis, prasme ir tikslais paskutinėmis dienomis tarnaujant Izraeliui.
Kijevo mesijinių žydų bendruomenės rabino Boriso Grisenkos nuomone: „Pasaulinis mesijinis judėjimas (atitinkantis Biblijos pranašystę) – tai vienas iš svarbiausių paskutinių laikų Dievo atkūrimo judėjimų. Stovykla, kurioje dalyvauja mesijinės bendruomenės – viena iš galimybių, kurioje mesijinis judėjimas yra akivaizdus ir iš kur jis sklinda per kiekvieną, norintį tarnauti Dievui paskutinių laikų jėgoje ir malonėje“.
Taigi, stovykla – tai maldos kopimas į Dievo kalną; tai laikas trokštančioms širdims artimai bendrauti su Dievu; tai išėjimas iš sumaišties ir kasdienių rūpesčių; tai Jo veido paieška ir nauji apreiškimai pagal Dievo žodį; tai Šventosios Dvasios jėga; tai mesijinių žydų šlovinimas ir šokiai; tai nusilenkimas Tėvui ir ypatingas artumas su Juo; tai įvairiopas pasninkas, malda ir užtarimas.

Stovyklos lektoriai:
Boris Grisenko – Kijevo mesijinių žydų bendruomenės (KEMO) įkūrėjas ir vadovas, CLST (Christian Life School of Theology) teologijos garbės daktaras, knygų, straipsnių ir publikacijų apie mesijinę teologiją bei praktinį tarnavimą žmonėms, autorius. Rabinas Borisas bendruomenėje inicijavo religinėms bendrijoms nestandartines tarnavimo formas: interesų klubus, bendravimą prie kavos, gatvės šabus ir koncertus, skirtus biblinėms žydų šventėms. KEMO tarnavimuose Dievo šlovinimui pirmą kartą imta plačiai naudoti XVIII – XIX amžių žydų muzika, sukurta Ukrainos teritorijoje. 2018 m. KEMO yra pati didžiausia mesijinė bendruomenė pasaulyje, skaičiuojanti daugiau kaip 2000 žydų ir nežydų, priimančių Ješuą (Jėzų Kristų) savo Mesiju.
Oleg Suchackiy – Berdičevo mesijinių žydų bendruomenės (dukterinės KEMO bendruomenės) rabinas, KEMO Trening centro (Тренинг Центр КЕМО) narys, turi kelias dukterines bendruomenes Ukrainoje.
Andrei Vdov – Sakt Peterburgo mesijinių žydų bendruomenės (dukterinės KEMO bendruomenės) rabinas, KEMO vyresnysis, atsakingas už kelias dukterines KEMO bendruomenes bei grupes Rusijos ir Lenkijos miestuose.

Žymos: , , ,

6 komentarai

  1. Nerandu, kaip registruotis į 2018 m. liepos 16-19 d. tarptautinę maldos stovyklą „Pilnatvė vienybėje“.

  2. Sveiki,
    ar dar galima registruotis į stovyklą liepos 16 – 19 dienomis “Pilnatvė vienybėje” ir, ar galima atvykti tik vienai dienai.

  3. Laba diena, gal būtų galima sužinoti programą?

Nuorodos

  1. Stovyklos – 2018 m. vasarą | Pakūta

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.