Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Atviras AA susirinkimas – 2017-07-23

AAMALONIAI KVIEČIAME

2017 m. LIEPOS 23 d. 15.00 val.
į atvirą ANONIMINIŲ ALKOHOLIKŲ susirinkimą, kuris vyks Pakutuvėnuose (angare).

Atviruose AA susirinkimuose maloniai kviečiami dalyvauti visi besidomintys Anoniminių alkoholikų judėjimu: alkoholikų artimieji, spaudos atstovai, specialistai, dirbantys su nuo alkoholio priklausomais asmenimis ir kiti, besidomintys AA.

ANONIMINIAI ALKOHOLIKAI (AA) –
Tai draugija vyrų ir moterų, kurie dalijasi savo patirtimi, jėgomis ir viltimi, norėdami padėti sau ir kitiems sveikti nuo alkoholizmo. Vienintelė sąlyga būti draugijos nariu – noras mesti gerti. Anoniminiai alkoholikai nemoka nei stojamojo, nei nario mokesčio. Mes išsilaikome iš savo pačių įnašų. Anoniminių alkoholikų draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis ar įstaigomis, vengia bet kokių ginčų, neremia jokių judėjimų ir jiems neprieštarauja. Mūsų pagrindinis tikslas – būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę.

Žymos: , , , ,

2 komentarai

  1. Laba diena,
    Norėčiau pasiteirauti dėl alkoholizmo gydymo. Ar dar užsiimate šia veikla? Labai sunku rasti informaciją apie Pakutūvėnus, bet girdėjau gerus atsiliepimus. Gal yra kokie kontaktai pasiteiravimui? Registruočiau asmenį, jei yra vietos.

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.