Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Pranciškoniška stovykla šeimoms – 2017-07-11/16

Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba ir Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio vienuolynas
kviečia į pranciškonišką šeimų stovyklą, kuri vyks 2017 m. liepos 11-16 d. Pakutuvėnuose.

Stovyklos tema: „Mano artumas eis su tavimi, ir Aš įvesiu tave į poilsį“ (plg. Iš 33, 14).

Stovyklos programa. Šiemet pranciškoniška stovykla skirta šlovinimui ir maldai. Mokymus ves įvairūs kalbėtojai – vyskupas Kęstutis Kėvalas, pranciškonas kunigas Gediminas Numgaudis, mesijinių žydų bendruomenės rabinas Andrejus Vdovas (Sankt Peterburgas), Rūta Šalaševičienė iš „Gyvųjų akmenų“ bendruomenės ir kt.

IŠSAMI PROGRAMA.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir šeimas, nes stovyklos metu bus organizuojama pastovyklė vaikams ir paaugliams.

Stovyklos metu vyks nenutrūkstama Švč. Sakramento Adoracija. Šlovinimo vakarus stovykloje ves Pakutuvėnų šlovinimo grupė, katalikų bendruomenė „Gyvieji akmenys“ ir kitos bendruomenės.

Dienotvarkė:
8.00 Rytmetinė malda bažnyčioje
8.30 Pusryčiai stovyklavietėje
10.00-11.15 Šlovinimas ir paskaita bažnyčioje
10.00-13.30 Užsiėmimai vaikams ir paaugliams
11.30-12.30 Šlovinimas ir paskaita bažnyčioje
12.30-13.30 Susitikimas grupėse
14.00 Pietūs stovyklavietėje
16.30 Šlovinimas ir paskaita bažnyčioje
16.30-17.45 Užsiėmimai vaikams ir paaugliams
18.00 Šv. Mišios bažnyčioje
19.30 Vakarienė stovyklavietėje
20.30 Šlovinimo vakaras angare

Dalyvio auka. Suaugusiems – 75 Eur, vaikams ir paaugliams iki 18 m. – 60 Eur. Šeimoms su dviem ir daugiau vaikų – 55 Eur žmogui. Vaikams be maitinimo – 15 Eur. Kūdikiams, kuriems neaktualus maitinimas, stovykla yra nemokama. Turinčius finansinių sunkumų dėl nuolaidų prašome tartis asmeniškai. Į dalyvio auką įskaičiuotas 5 dienų maitinimas, stovyklos programa, stovykloje tarnaujančių savanorių, šlovintojų ir kalbėtojų išlaikymas, stovyklavietės parengimo ir sutvarkymo darbai.

Registracija. Norintys dalyvauti stovykloje turi iki liepos 1 d. užsiregistruoti el. paštu: druskine@yahoo.com. Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę, amžių, adresą, tel. numerį ir el.paštą. Jūsų registraciją patvirtinsime tik tada, kai pervesite simbolinį registracijos mokestį (20 Eur) už kiekvieną užregistruotą asmenį. Rekvizitai: Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba; i.k. 191898673; a/s Nr. LT73 7044 0600 0592 1604; AB SEB bankas, kodas 70440; mokėjimo paskirtis „Stovyklai“. Likusią sumą prašome atsivežti į stovyklą.

Gyvenimo sąlygos. Stovyklautojai gyvena savo palapinėse. Pravartu turėti Šventąjį Raštą, rašiklį ir užrašus, šiltą apklotą, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus ir galvos apdangalą nuo saulės, rūbų karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (šalia teka Minija), higieninius reikmenis, asmeninius vaistus, žibintuvėlį ir kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje. Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodyba“ yra blaivybės zona. Čia nevartojamas alkoholis, narkotikai. Rūkoma tik tam skirtose vietose. Vaikai iki 18 m. be tėvų ar suaugusiųjų globėjų į stovyklą nepriimami. Prašome neatsivežti naminių gyvūnų. Svarbu, kad atvykdami į stovyklą suaugusieji ir vaikai neturėtų rimtų sveikatos sutrikimų. Laukiame Jūsų Pakutuvėnuose liepos 11 d., antradienį, nuo 14 iki 17 valandos.

Stovyklą organizuoja
Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba (www.kpjt.lt)
Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio vienuolynas (www.pakuta.lt)

Žymos: , ,

5 komentarai

 1. Sveika, Jolanta. Labai norejau I sia seimu stovykla, bet jau saukstai po pietu ar dar imanoma prisijungt?

  • Laba diena,
   aš tik dalinuosi informacija, kurią mums atsiunčia.
   Skambinkite stovyklos organizatoriams. Manau, kad turėtų dar užregistruoti.

 2. Gaila, kad praleidome su šeima šią galimybę apsilankyti šioje stovykloje. Girdėjau atsiliepimus – labai geri. Ar ji bus vykdoma kitais metais? Norėtume užsiregistruoti tuomet iš anksto.
  Kaip galvojome kaip šią netektį kompensuoti, tai pradėjome čia https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/t/seimai-su-vaikais ieškoti savaitgalio galimybių. Gal kažkas galite pasidalinti savo patirtimi, kur geriausia praleisti laiką su šeima ir vaikais? Kur viešbučiai, restoranai, kavinės yra draugiški vaikams? Į kokį Lietuvos miestą verčiau sukti?

Nuorodos

 1. Vasaros stovyklos – 2017 | Pakūta
 2. PRANCIŠKONIŠKOS STOVYKLOS PROGRAMA – 2017-07-11/16 | Pakūta

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.