Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Kelias į Pakutuvėnus – 2017

2017 m. gegužės25 d. posėdžiavusi Plungės rajono savivaldybės taryba pritarė, kad be eilės būtų remontuojamas žvyrkelis, einantis nuo Aleksandravo gyvenvietės link Pakutuvėnų (straipsnis spaudoje).

Broliai įsipareigojo prisidėti 20% lėšų reikalingų kelio remontui. Tokios sumos nėra. Tikimės, kad pavyks surinkti aukas.
JEIGU KIEKVIENAS IŠ TO 1000 ŽMONIŲ, PASIRAŠIUSIŲ DĖL KELIO REMONTO, PAAUKOTŲ PO 10 EURŲ, REIKIAMĄ SUMĄ SURINKTUME.
Aukas galima pervestį į Pakutuvėnų šv. Antano Paduviečio parapijos banko sąskaitą (LT274010041800167994 AB DnB bankas), skiltyje „mokėjimo paskirtis“ nurodant „kelio remontui“.
Viešpats teatlygina Jums šimteriopai.


Kelias link Dievo…jis yra sudėtingas, nelengvas ir duobėtas… tikrąja to žodžio prasme ir perkeltine.

Kiekvieną dieną, važiuodama į mūsų mylimą Pakūtą arba iš jos, apie tai pagalvoju….

Šįkart apie tiesiogine žodžio prasmę: važiuoju savo senučiuku Opeliuku ir meldžiuosi, kad koks ratas nenukristų, duslintuvo nepamesčiau ir t.t… o kartais prisidarau nuodėmių besikeikdama…

Vienu žodžiu: maldos prasideda ne Pakūtoje, o JAU nuo Karklėnų arba Aleksandravo…. žinoma čia juokauju.

O jeigu rimtai – tai liūdna… Meldžiuosi už Plungės savivaldybę, kad apšviestų jų protus ir sielas… kad išasfaltuotų mums kelią, vedantį į Pakūtą, į Dievo namus, ten, kur prasideda laimė, džiaugsmas, meilė ir gėris….

Kas jaučiasi panašiai kaip aš, parašykite komentaruose, dalinkitės, nes gal tik taip pradėsime belstis į jųjų širdis, o gal taip pradėsime visai gerą akciją… O jei taip nebus, anot mūsų brolio Gedimino – teks melstis, kad Dievas kiekvienam po džipuką atsiųstų…

 

Žymos: , , ,

5 komentarai

  1. DangiškasisTėve, panardink savo Beribėje Meilėje visus Plungės savivaldybės darbuotojus ir jų artimuosius.
    Pakviesk Juos į susitikimą su Gyvuoju Jėzumi Pakūtuvėnų bažnyčioje. Iš Tėvo ir Sūnaus einančioji Šventoji supratimo ir išminties Dvasia, uždek Jų Širdis.

  2. Geresnių kelių būtinai reikia. Čia daugelis randa, ko reikia kiekvienam.

Nuorodos

  1. Kalendorius – 2017 vasaris-balandis | Pakūta
  2. Kalendorius – 2017 balandis-gegužė | Pakūta
  3. Kalendorius – 2017 birželis | Pakūta

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.