Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Pakutuvėnų parapijos aktyvo išvyka su baidarėmis – 2016-07-05

Nuotraukų albumas atsiverčia spustelėjus ant nuotraukos

Nuotraukų albumas atsiverčia spustelėjus ant nuotraukos

Debesuotą su pragiedruliais liepos 5 pavakarę didelis būrys Pakūtos bendruomenės žmonių rinkomės ,,Žemsodos‘‘ kieme, nes ruošėmės plaukti baidarėmis Minijos upe. Apsišarvavę apsauginėmis liemenėmis, išklausę instruktažą čiupome spalvotus irklus ir sėdome į baidares. Dideliam mūsų džiaugsmui, debesys išsisklaidė ir saulė niekieno netrukdoma šildė ir švietė, o mes leidomės pasroviui. Mažyčiai baimės trupinėliai greit išnyko, nes švelni upės srovė, o svarbiausia, bendražygių draugiškumas ir nuostabi nuotaika drąsino ir lydėjo mus visos kelionės metu. Koks nuostabus pasaulis žvelgiant į jį iš upės vingių, kokia skaidri vandens gelmė, kokie permatomi laumžirgėliai ir kokie švelnučiai ančiukai, kokios įvairiaspalvės pakrančių gėlės, kokie žaismingi saulės spinduliai, žaidžiantys upės vandenyje ir mūsų akyse. Juk per kūrybą galima taip realiai pajausti ir patį Kūrėją.
Atplaukėme gerokai praalkę, todėl ypač nudžiugino užkurta ugnelė, ant kurios netrukus spirgėjo gardūs šašlykai. Nuostabus vakaras bičiulių būryje, Dievo dovanotas nuostabus oras, bendrystė apčiuopiamai ir realiai patvirtina Jėzaus pažadą: ,,Kur du ar trys susirinkę mano vardu, ten ir aš esu tarp jų“ (Mt 18,20). O ką jau bekalbėti, kai susirinkę keliasdešimt…

Žymos: , , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.