Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Kelionė į konferenciją „Mehr 2016“ – 2016-01-02/07

mehr2016Flyer2016 metų sausio 2-7 dienomis grupelė Pakutuvėnų bendruomenės narių vykome į maldos ir šlovinimo konferenciją „Mehr 2016“, vykusią Vokietijoje, Augsburgo mieste. Tokia konferencija organizuojama Augsburge įsikūrusių maldos namų iniciatyva. Maldos namai (Gebetshaus), įkurti Johaneso Hartlo ir jo žmonos iniciatyva, veikia 24 valandas per parą, 7 paras per savaitę. Nenutrūkstamas maldos srautas liejasi įvairiausiomis iniciatyvomis, taip pat ir už tuos, kurie vyksta į konferencijas. Taigi mums net nežinant, dar gerokai prieš mūsų kelionę, už mus buvo meldžiamasi. Kaip gera tai žinoti…
Konferencijoje pranešimus skaitė įvairūs lektoriai: konferencijos vadovas Johanesas Hartlas, Petas Greigas, misionierė Heidi Baker, mišias aukojo vietos vyskupas Stefanas Osteris, Dievą šlovino nuostabi jaunimo šlovinimo grupė.
Nenusakomas jausmas matyti ir girdėti daugiau nei 6 tūkstančius žmonių, besimeldžiančių, šlovinančių Viešpatį ir tikinčių Dievą taip, kaip mes tikime esant dieną žiūrėdami į saulę. Neturi reikšmės nei kalba, nei tauta, nei rasė, nei amžius, nei išsilavinimas, nes „nebėra nei žydo, nei graiko; nebėra nei vergo, nei laisvojo; nebėra nei vyro, nei moters: visi jūs esate viena Kristuje Jėzuje!“ (Gal 3, 28). Iš tiesų visi jautėmės esą vieno Tėvo vaikai, Tėvo, kuris pats būdamas nematomas, tapo matomas Jėzaus Kristaus asmenyje. Ir svarbiausias klausimas, kurį Jėzus užduoda kiekvienam iš mūsų, yra toks paprastas, bet esminis: „Ar myli mane?“ Be galo gera žinoti, kad Jam nėra svarbūs mano nuopelnai, kad Jam ne kliūtis mano nuodėmės. Jei aš galiu į klausimą „Ar myli mane?“ atsakyti „Taip“ – esu išgelbėtas.
Mes visi turime nepaprastą dovaną – įsūnystę. Nesame našlaičiai. Galbūt tai ir žinojome. Bet juk taip gera pasikartoti. Jėzus sakė, kad atsiųs mums Šventąją Dvasią, „kuri visko išmokys ir viską primins“ (Jn 16, 26). Taigi ši konferencija buvo nuostabus priminimas, kad mes turime Tėvą, kuris mus myli, kurį mes galime ir privalome garbinti ir šlovinti, kurio darbus galime liudyti ne tik žodžiais, bet savo gyvenimu.
Dėkojame Dievui už galimybę vykti į šią kelionę. Dėkojame už nesibaigiančią Jo meilę ir ištikimybę.

Rima Česnauskienė

Gedimino Numgaudžio ir Jono Dirmeičio nuotraukos. Daugiau nuotraukų ir vaizdo įrašų galima peržiūrėti oficialiame Gebetshaus tinklalapyje.

Žymos: , , , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.