Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Jaupra stovykla – 2015-08-19/23

jaupra vasaros stovyklaJaupros stovykla tai nuostabi galimybė Pranciškoniškajam Jaunimui susitikti ne bet kur ir ne su bet kuo, bet Pakūtoje su broliais ir sesėmis! Tai penkios dienos džiaugsmo, nuotykių ir broliškos meilės. Stovykloje kviečiami dalyvauti pažadą davę ir jam besiruošiantys jaunuoliai.

Stovykla – tai laikas bendrystei, kurią kuriame patys (tai yra tiek organizatoriai, tiek dalyviai), todėl norėdami suteikti kuo daugiau džiaugsmo vieni kitiems, laukiame TAVO norų ir pageidavimų dėl mokymų, užsiėmimų ir kitų veiklų.

Pakutuvėnuose gyvensime savo atsivežtose palapinėse, todėl tu turi du pasirinkimus: išsitraukti palapinę ir į ją pasikviesti draugų arba nupirkti draugui šokoladą ir prašyti, jog jis tave priglaustų.

Į stovyklą būtina atsivežti pakankamai daug meilės ir šypsenų, taip pat pravartu turėti viską, ko tau gali prireikti beveik savaitei gamtoje (jei reikia daugiau informacijos pasiteirauk el.paštu). Stovykloje yra dušas ir tualetai, bet norint dar labiau patirti gamtos teikiamus malonumus maudytis galima Minijos upėje.

Dalyvio auka ~ 50€ (bus patikslinta). Įskaičiuotas dalyvavimas visoje stovyklos programoje ir maitinimas. Finansinės galimybės neturėtų būti kliūtis dalyvauti stovykloje, tad esant reikalui kreiptis asmeniškai.

Asmenys iki 18 m. į stovyklą turi atsivežti raštišką tėvų ar globėjų sutikimą.

BŪTINA REGISTRACIJA! Registracijos forma…

Žymos: , ,

5 komentarai

 1. Sveiki noriu paklausti ar galima dakyvauti sioje stovykloje

 2. Laba diena,

  Norėčiau dalyvauti JauPra stovykloje. Tik iškilo klausimas, koks Pranciškoniškojo Jaunimo apytikris amžiaus intervalas? :)

 3. Laba diena,

  kokiu telefonu galima pasiteirauti dėl Jaupra stovyklos

  ačiū
  Lina

Nuorodos

 1. Stovyklos Pakutuvėnuose 2015 vasarą | Pakūta

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.