Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Pranciškoniška stovykla Pakutuvėnuose – 2015-07-07/12

Pranciskoniska stovyklaData: 2015 m. liepos 7-12 d. Pakutuvėnuose (Plungės r.).

Pranciškoniškoje stovykloje mokymus ves lektorė dr. Bronė Gudaitytė OFS – filosofijos mokslų daktarė, Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto lektorė, radijo laidų vedėja.

Stovyklos programoje: penkių dienų rekolekcijos suaugusiems, mokymai, liudijimai ir darbas grupėse, šv. Mišios, Susitaikinimo sakramentas, šlovinimo vakaras, nuolatinė Švč. Sakramento Adoracija, muzikinės vakaro programos, įvairūs teminiai užsiėmimai (šiaurietiškas ėjimas, meniniai užsiėmimai, krikščioniškų filmų peržiūros, žvejybos mylėtojų būrelis ir kt.). Pranciškoniškoje stovykloje kviečiame dalyvauti ir šeimas, nes stovyklos metu bus organizuojama pastovyklė vaikams ir paaugliams.

 Dalyvio auka: Suaugusiems – 75 Eur, vaikams ir paaugliams iki 18 m. – 55 Eur. Įskaičiuotas dalyvavimas visoje stovyklos programoje ir pilnas 5 dienų maitinimas. Daugiavaikes šeimas ir turinčius finansinių sunkumų dėl nuolaidų prašome tartis asmeniškai.

Registracija: Norintiems dalyvauti stovykloje būtina užsiregistruoti iki birželio 22 d. el. paštu: druskine@yahoo.com. Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę, amžių, adresą, telefoną, el.paštą. Telefonas pasiteirauti: 8 445 55114 darbo dienomis nuo 10 iki 14 val.

Jūsų registracija bus patvirtinta, kai pervesite simbolinį registracijos mokestį (25 Eur) už kiekvieną užregistruotą asmenį nurodydami mokėjimo paskirtį „Stovyklai“. Rekvizitai: Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba (i.k. 191898673); a/s Nr. LT73 7044 0600 0592 1604 (AB SEB bankas, kodas 70440). Likusią dalyvio auką (išskaičiavus jau sumokėtą registracijos mokestį) atsivežkite į stovyklą. Į Pakutuvėnus reikia atvykti liepos 7 d. nuo 13 iki 17 val.

Gyvenimo sąlygos: Pakutuvėnuose gyvenama savo atsivežtose palapinėse. Maitinimas tris kartus per dieną. Pravartu turėti Šv. Raštą, rašiklį, užrašus, pakankamai šiltų apklotų, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus ir galvos apdangalą nuo saulės, rūbus karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (šalia teka Minija), higieninius reikmenis, reikiamus vaistus, žibintuvėlį ir visas kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje.

Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodyba“ yra blaivybės zona. Čia nevartojamas alkoholis, narkotikai. Rūkoma tik tam skirtose vietose. Dėmesio! Vaikai iki 18 m. be tėvų ar suaugusiųjų globėjų į stovyklą nepriimami. Nepageidaujami naminiai gyvūnai.

 Stovyklos organizatoriai:
Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba (www.kpjt.lt)
Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio vienuolynas (www.pakuta.lt)

Žymos:

8 komentarai

 1. G J K

  Atsiprašau, labai jau pavėluotai pasižiūrėjau informaciją (atostogos neseniai prasidėjo, tai kol nenustojau bėgti….). Mane labai traukia pranciškonai. Kai atėjau pas pranciškonus (Šv. Jurgio bažnyčia Kaune), tai jau kokie 3 metai tenai ir lankausi. Panašiai prieš tiek laiko ir pasukau tikėjimo keliu. Ir apie Pakūtą jau kuris laikas svajoju, bet taip dar ir neteko apsilankyti.
  Noriu paklausti. Pastebėjau, kad organizatorius (vienas iš organizatorių) Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba. Ar tai stovykla jaunimui ? Man jau 57 metai. Stovyklinis gyvenimas negąsdina, sveikata, kol kas, taip leidžia, bet ar nebūsiu aš ten vienintelė tokio amžiaus ? Net ir tai manęs nešokiruotų, jei kitiems tai nekeltų problemų.
  Laukiu atviro atsakymo, ar verta man registruotis, atsižvelgiant į prieš tai išsakytus nuogąstavimus ?

 2. Ar dar galima registruotis i pranciskonu stovykla siek tiek praziopsojome laika

 3. Sveiki,
  Ar galėtų į pranciškonišką stovyklą atvykti tik savaitgaliui (liepos 10-12 d.)?

  Gražina

Nuorodos

 1. Stovyklos Pakutuvėnuose 2015 vasarą | Pakūta

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.