Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Norėtum tapti asistentu Arkoje?

Asistentai BetzatojeArkos bendruomenė „Betzata“ yra bendruomeniniais santykiais paremti Gyvenimo namai, skirti proto negalę turintiems suaugusiems asmenims. Juose teikiamos ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos paslaugos. Bendruomenėje gyvenantys žmonės dirba, švenčia ir meldžiasi kartu, išgyvena buvimo drauge džiaugsmą, priima svečius ir bendruomenės draugus, puoselėja bendruomeniškus ryšius.

Gyvenimo namų asistentai trumpesniam ar ilgesniam laikui įsipareigoja dalintis gyvenimu su kitais bendruomenės nariais – gyventi ir dirbti su neįgaliais asmenimis, kartu atlikti kasdienines veiklas, organizuoti šventes, lydėti kiekvieną neįgalų asmenį jo ugdymosi kelyje. Įsipareigojimas bendruomenėje reikalauja pilno įsitraukimo per visą įsipareigojimo laikotarpį.

Norėtum tapti asistentu Arkoje? Junkis prie mūsų!
tel. 8 670 93759, el. p. betzatos@gmail.com

Savanorystė bendruomenėje suteiks galimybę geriau pažinti ir priimti save, kurti abipusius santykius su neįgaliais asmenimis ir kitais asistentais, įgyti bendruomeninio gyvenimo patirties, patirti bendrystę.

Žymos: , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.