Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Filmas „Pakūta mano meilė“ per LRT TV kultūra – 2014-12-11

kinasGruodžio 11 d., ketvirtadienį, 20:35 val. per LRT TV kultūra kanalą bus transliuojamas dokumentinis filmas „Pakūta mano meilė“ apie Pakutuvėnų bendruomenę.
Režisierė Dalia Kanclerytė, prodiuseris Gediminas Numgaudis, operatorius Laisvis Karvelis, montažo režisierius Vaidotas Reivytis, režisieriaus asistentė Marija Drungilaitė.
VšĮ Pakūta

Šis filmas pasakoja apie ypatingą vietą – Plungės rajone esantį Pakutuvėnų kaimą. Tiksliau – Pakutuvėnų bendruomenę, kuriai vadovauja pranciškonas brolis Gediminas. Daugiau nei dešimtmetį čia užuovėją randa palūžę ir gyvenimo prasmę praradę žmonės. Apie jų kasdienybę, praradimus ir atradimus ir yra Dalios Kanclerytės filmas „Pakūta mano meilė“.

Filmo autorę į Pakutuvėnus atvedė didžiulė netektis. Kaip ir kiti keturi filmo herojai, čia esančiame vienuolyne ji atrado prieglobstį tada, kai buvo sunkiausia. Visiškai svetimus žmones, kankinamus kiekvieno jų išgyventos skaudžios patirties, suartino jų visų noras sugrįžti gyvenimui.

“Su tais žmonėmis suradau kelią, kuriuo galiu eiti, brautis į atvirumą, į pasitikėjimą, į nebijojimą kalbėti. O kas mums trukdo kalbėtis? Baimė. Mes bijom būti nesuprasti, išjuokti, bijom būti sužeisti. Visiems tiems žmonėms esu labai dėkinga”, – viename interviu sakė Dalia Kanclerytė.

Žymos: , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.