Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Išleista miuziklo „Klara – šviesa, apšvietusi pasaulį“ DVD plokštelė

Spalio mėnesį Kretingoje paskutinį kartą buvo parodytas jaunimo miuziklas „Šviesa,  apšvietusi pasaulį“, skirtas šv. Klaros Asyžietės Pasišventimo Dievui 800 metų jubiliejui. Nuo 2012 metų Verbų sekmadienio miuziklas buvo parodytas net 13 kartų įvairiuose Lietuvos miestuose: Kretingoje, Naujojoje Akmenėje, Telšiuose, Marijampolėje, Palangoje, Vilniuje, Biržuose, Raseiniuose, Nidoje ir Panevėžyje.

Miuziklo trukmė – 40 min. Muzikos, šokio ir teatro kalba į vienuolika šv. Klaros ir šv. Pranciškaus gyvenimo scenų įtraukiantis miuziklas nepretenduoja papasakoti visos šv. Klaros biografijos, bet siekia perduoti dvasią, pagal kurią gyveno Klara ir Pranciškus.

DVD plokštelėje rasite ne tik patį miuziklą, bet ir šv. Klaros Asyžietės pristatymą bei miuziklo kūrybinės grupės liudijimus. Numatyta galimybė žiūrėti miuziklą atskiromis scenomis, o taip pat pasirinkti angliškus arba itališkus titrus. Tad DVD plokštelė „Klara – šviesa, apšvietusi pasaulį“ ne tik padės kiekvienam pažinti nuostabią Asyžiaus šventąją ar bus puiki dovana, bet ir pasitarnaus kaip katechetinė priemonė.

Miuziklo DVD plokštelę galite įsigyti Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyboje (Vilniaus g. 3, Kretinga) arba užsisakyti el.paštu: druskine@yahoo.com ar telefonu: 8 674 50539.

Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos informacija

Žymos: , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.