Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Klaipėdos miesto vėliavos įteikimas br. Benediktui Jurčiui OFM – 2013-02-16


Kasmet Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Klaipėdos miesto vadovai pagerbia labiausiai miestui nusipelniusius žmones. Apdovanojimas – Klaipėdos miesto vėliava – už metų darbą įteikiamas asmeniui ar organizacijai.
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas 2013 m. apdovanoti pasiūlė pranciškoną brolį Benediktą už veiklą ne tik sielovados, bet ir socialinio darbo, kultūros srityse: jo iniciatyva ir pastangomis Klaipėdoje įsteigtas ir 2007 metais pradėtas statyti brolių pranciškonų vienuolynas bei dvasinės pagalbos centras sergantiesiems onkologinėmis ligomis. 2012 m. pašventinta šio centro koplyčia, jau teikiama pagalba Klaipėdos ir aplinkinių savivaldybių gyventojams. Nuo 2008 metų brolio Benedikto iniciatyva Klaipėdoje organizuojamas „Vilties bėgimas“.
Apdovanojimas broliui Benediktui buvo įteiktas vasario 16 d., Atgimimo aikštėje vykusioje Lietuvos valstybės atkūrimo paminėjimo šventėje.

Brolio Gedimino Numgaudžio ir režisierės D. Kanclerytės parengtas reportažas:

© videostudija Pakūta

Žymos: , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.