Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Piligrimystė Maltoje – 2013

Norime jus pakviesti į nuostabų, pilną grožio ir džiaugsmo nuotykį.

Jūsų akis ir širdį džiugins nuostabus kraštovaizdis: uolėtos pakrantės, ramios įlankėlės ir nepaprastai turtingas krikščioniškos kultūros lobynas. Tūkstančiai piligrimų iš viso pasaulio lanko gražuolę Maltą, atrasdami ne tik „Viduržemio jūros perlą“ –  didžiausią pasaulyje muziejų po atviru dangumi, menantį daugiau nei 7000 metų istoriją, bet ir šv. apaštalo Pauliaus pėdsakus, vedančius prie gyvo susitikimo su Dievu.

Istorija teigia, jog apie 60-uosius metus po Kristaus, netoli Maltos sudužo laivas, kuriuo į teismą Romon buvo gabenamas šv. Paulius. Išsigelbėjusieji išsilaipino Maltoje ir čia praleido apie tris mėnesius. Būtent šv. Paulius šiai salai atnešė Gerąją Naujieną, paskelbė Evangeliją. Šios piligriminės kelionės metu jūs tikrai aplankysite šv. Pauliaus bažnyčią ir katakombas, grotą (Apd 27-28), šv. Pauliaus laivo sudužimo bažnyčią ir dar daug daug kitų nuostabių vietų, liudijančių apie šį didį šventąjį.

Piligrimystės kelias mus ves į Maltos sostinę Valetą, lankysime nuostabaus grožio šv. Jono baziliką. Vėliau nukeliausime į senąjį miestą Rabatą – čia jūsų laukia šv. Agotos kripta ir Švč. Mergelės Marijos grota, kurioje, kaip patvirtina Katalikų Bažnyčia, daugybė žmonių yra patyrę gausių malonių ir stebuklų. Na, o Gozo saloje jūsų laukia garsioji Ta-Pinu bažnyčia. Gozo sala jus pasitiks medaus spalvos uolomis, stūksančiomis skaisčiai mėlynos jūros fone, vešlia Viduržemio jūros augmenija ir tyru oru. Dienos įspūdžius ir nuovargį nuplaus bei atgaivins skaidri jūra ir gražūs paplūdimiai.

Šios piligriminės kelionės metu keliausime šventųjų takais, gėrėsimės istoriniu bei kultūriniu paveldu, jūsų akys džiaugsis, o širdis ilsėsis, nes kasdien švęsime šv. Mišias, klausysimės katechezių, mokymų dvasingumo temomis, dalinsimės savo patirtimi, mokysimės klausytis, nurimti, melstis. Kad kelionė būtų tikras nuotykis, jūsų lauks susitikimai su įdomiais žmonėmis, liudijimų vakaras, ir žinoma, laisvas laikas, idant galėtumėte neskubėdami nupirkti namiškiams lauktuvių.

Ši piligriminė kelionė truks savaitę. Gyvensime Rabate, seniausiame Maltos mieste, visai greta gražiosios senosios sostinės Mdinos. Jūsų laukia ir už jus jau meldžiasi šv. Juozapo kongregacijos seserys, kurių rekolekcijų namuose šią savaitę ir apsigyvensime. Sesutės mus ruoš gardžius pusryčius ir vakarienes.

Kelionės krepšyje būtinai turėkite savo asmens dokumentus, Šv. Raštą, reikmenis poilsiui prie jūros, apsauginį kremą nuo saulės, o visa kita – pagal poreikius.

Kelionės kaina 1500 Lt.

Į šią kainą įskaičiuota septynios nakvynės su pusryčiais ir vakariene rekolekcijų namuose, rekolekcijų programa, gido paslaugos, transporto paslauga Maltoje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota kelionė lėktuvu (10 kg rankinis bagažas), jūsų sveikatos ir gyvybės draudimas, kelto paslauga (apie 10 eurų), išlaidos lankytinų objektų lankymui (maždaug 10-20 eurų pasirinktinai), pietūs, papildomas bagažas lėktuve, jūsų asmeninės išlaidos.

Piligrimai keliauja šiomis dienomis:

2013 m.

Balandžio
11-18
21-28

Gegužės
2-9
12-19
23-30

Birželio
2-9

Rugsėjo
22-29

Spalio
3-10
13-20
24-31

Vietų skaičius ribotas, tad raginame suskubti registruotis telefonu arba elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos telefonu:
+370 658 24558 (Viktorija Urbonaitė, Lietuva) ir +356 7777 9222 (Inga Kuliavienė, Malta).
Elektroninių laiškų laukiame adresu: sv.pauliaus.malta@gmail.com

Esate labai laukiami. Mums bus smagu su jumis keliauti. Dievo palaimos jums.

Žymos: , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.