Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Šv. Pranciškaus Tranzitas (vigilija šventojo perėjimui į Dangų atminti) 2012-10-03

Spalio 3 d. visus Pakutuvėnų parapijiečius bei jiems prijaučiančius kviečiame atvykti ir drauge su Pakutuvėnų broliais, seserimis bei „Susitaikinimo Sodybos“  bendruomene švęsti mūsų brolio Šventojo Pranciškaus gimimo Dangui šventę.

18.00 – Šv. Pranciškaus Tranzitas (giesmės, maldos apmąstant Šv. Pranciškaus gyvenimą ir kelionę pas Viešpatį)

18.30 – Šv. Mišios

———————————-

Pranešdamas visam Ordinui apie šv. Pranciškaus mirtį, brolis Elijas kalbėjo: „Mūsų tėvas bei brolis Pranciškus sugrįžo pas Viešpatį pirmą nakties valandą, spalio ketvirtos dienos, sekmadienio išvakarėse.“ Toliau jis visų brolių prašė melstis už velionį „švenčiant iškilmingą vigiliją, taip vadinamą budynes“.
Tęskime ir mes šią tradiciją, suburiančią šį vakarą visus šv. Pranciškaus brolius ir seseris velykinio džiaugsmo šviesoje švęsti mirtį, ar veikiau tranzitą, tai yra Pranciškaus Asyžiečio perėjimą iš šio pasaulio į nesibaigiantį gyvenimą. Pats Pranciškus pirmasis atšventė savo mirtį. Jis išgyveno kiekvieną savo mirimo akimirką, paversdamas ją liturgija, kuri savo ruožtu perteikė jo Viešpaties Kančios paskutines valandas.
Pasiruoškime ir mes kartu su Pranciškumi išgyventi pabaigos, tampančios pradžia, misteriją.

Žymos: , , , , , , ,

1 komentaras

  1. Nenoriu niekada pamirsti tos vietos kur galedavau ramei pabuti .

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.