Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Knygos „Sutemos tirščiausios prieš aušrą“ pristatymas – 2012-07-15

Kviečiame į susitikimus ir knygos apie priklausomybės ligą ir sveikimo kelią „Sutemos tirščiausios prieš aušrą“ pristatymus.

Tai galimybė apie priklausomybės ligą išgirsti iš pirmų lūpų: specialistų, dirbančių priklausomybės srityje, pačių sveikstančių priklausomų asmenų, kurie dalinsis, kaip priklausomybė keitė jų gyvenimus, stūmė į sutemas, kaip sveikimas kuria naują žvilgsnį į pasaulį, save ir artimą.

Susitikimai skirti ne tik priklausomybės paliestiems ar jų artimiesiems, bet kiekvienam, kuris nori geriau suprasti priklausomybės ligą. Kalbėti apie priklausomybę nėra paprasta, nes mūsų visuomenėje vis dar priimta į priklausomybę žvelgti kaip į pasileidimą, valios trūkumą ar nuodėmę, o susidūrus šeimoje ar giminėje, įvairiausiais būdais bandoma nuslėpti ir dangstyti. Bet žinome, kad tik kalbėjimasis, pasidalinimas bei aplinkinių – kaimynų, draugų, bendradarbių – palaikymas ir padrąsinimas ieškoti pagalbos gali keisti gyvenimus.

Susitikime:

Plungėje – liepos 11 d. (trečiadienį) 14.00 val. Plungės ligoninėje (J. Tumo-Vaižganto g. 89 / Mendeno g. 2)

Klaipėdoje – liepos 14 d. (šeštadienį) 19.00 val. LCC Tarptautiniame universitete (Kaminskienės auditorija, Kretingos g. 36)

Pakutuvėnuose – liepos 15 d. (sekmadienį) knygos pristatymas po 12.00 val. šv. Mišių (Pakutuvėnų k., Šateikių sen., Plungės r.)

„Gyvenimo sutemos stumia į neviltį, tačiau atminkime, kad sutemos tirščiausios prieš aušrą. Apie tai liudija žmonės, kurie dar neseniai buvo virtę tarsi beviltiškais griuvėsiais, o dabar grįžta į gyvenimą.“

www.bernardinai.lt

Žymos: , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.