Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Lapkričio 26 d. kviečiame į Švč. Sakramento Adoraciją – vigiliją Pakutuvėnuose už negimusią gyvybę

Šių metų Lapkričio 26 d. (šeštadienio) vakare per liturginę Advento pradžią – laiko, kai Bažnyčia džiaugsmingai laukia Kristaus gimimo kviečiame jungtis į vigiliją už visą negimusią žmogišką gyvybę.

Raginame visus daryti tai kas yra mūsų jėgoms, kad mūsų parapijos, bendruomenės, maldos grupelės ir šeimos jungtųsi vienybėje su Šventuoju Tėvu į šią visuotinę maldos akciją už gyvybę. Asmeninė malda Bažnyčios vienybėje už negimusios gyvybės išsaugojimą yra mūsų visų pareiga ir teikia vilties, jog su Dievo pagalba gyvybės ir meilės civilizacija triumfuos.

Pakutuvėnų Šv. Antano Paduviečio parapijoje Lapkričio 26 d. bus organizuojama Švč.  Sakramento Adoracija ir budėjimas maldoje per visą naktį. Kviečiame visus, drauge su Pakutuvėnų Susitaikinimo Sodybos bendruomene jungtis į vigiliją Jums patogiu laiku.

18:00 – Šv. Mišios;

19:00 – Švč. Sakramento išstatymas pagarbinimui ir budėjimas maldoje per visą naktį.

Lapkričio 28 d., sekmadienį 8:00 – Rytmetinė malda ir Švč. Sakramento Adoracijos pabaiga.

Laukiame Jūsų.

Dėmesio! Švč. Sakramento Adoracijos įprastu laiku, t.y. 15:30 nebus.

 

 

Žymos: ,

1 komentaras

  1. Garbė Jėzui Kristui!
    Kaip norėčiau būti šį šeštadienį Pakūtuvėnuose…deja,negaliu..Todėl norėjau paprašyti visą Pakūtos bendruomenę,taippat pasimelsti ir už mūsų šeimos 3jų negimusių(dėl savaiminio persileidimo) vaikelių sielas,kad Viešpats būtų joms gailestingas…

    DĖKUI labai,labai

    Linkėjimai visai Pakūtos bendruomenei iš Norvegijos:)

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.