Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Atsinaujinimo Šventojoje Dvasioje stovykla rekolekcijos – 2011-07-13/17

 

Stovyklos nuotraukų albumas

Garso įrašai:

***************************************

2011 m. liepos 13-17 d. Atsinaujinimo Šventojoje Dvasioje stovykla rekolekcijos

Stovyklos lektorius – br. Gediminas Numgaudis OFM

Registracijos ir stovyklos mokesčio – NĖRA.

Dienotvarkė:

 • 10:00-13:00 val. br. Gedimino OFM paskaita ir darbas grupelėse
 • 16:30-17:30 val. br. Gedimino OFM paskaita
 • 18:00 val. Šv.  Mišios (Ketvirtadienį [07-14] po Šv. Mišių Švč. Sakramentas išnešamas į kapinių koplyčią, kur vyks Adoracija iki penktadienio vakaro Šv. Mišių)
 • Likęs laikas – laisvas

Gyvenimo sąlygos: Pakutuvėnuose gyvenama savo atsivežtose palapinėse. Pravartu turėti Šv. Raštą,  rašiklį, užrašus, pakankamai šiltų apklotų, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus, galvos apdangalą nuo saulės, rūbus karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (šalia teka Minija), higieninius reikmenis, reikiamus vaistus, asmeninį indų komplektą, žibintuvėlį ir kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje.

Organizuoto maitinimo NEBUS. Maistu turėsite pasirūpinti patys.

Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodyba“ yra blaivybės zona. Čia nevartojamas alkoholis, narkotikai. Rūkoma tik tam skirtose vietose.

Dėmesio! Vaikai iki 18 m. be tėvų ar suaugusiųjų globėjų į stovyklą nepriimami. Kartu su Jumis atvykusiais vaikais bei paaugliais turėsite pasirūpinti patys – atskira programa jiems neorganizuojama.

Nepageidaujami naminiai gyvūnai.

Žymos: , ,

11 komentarų

 1. tai cia gali atvykti kas nori i sias rekolekcijas ?

 2. Laba diena,

  Turim klausimu:

  1. Kokia dienotvarke bus pirmaja ir paskutiniaja stovyklos diena – ar tokia pati kaip visada (paskaitos -10, sv.Misios- 18)?
  2. Jei tokia pati, gal galima atvykti anksciau, t.y. 12 diena vakare, o isvykti veliau, t.y. 18 diena ryte?
  3. Ar bus galimybe kurnors saldytuve pasideti maisto?
  4. Ar yra kokia nors bendra virtuve,kur bus galimybe maista gamintis?

  • Iš vakaro atvykti tikrai galima, išvykti diena vėliau, be abejo, – taip pat.
   Lauko virtuvėje yra pora veikiančių šaldytuvų. Labai pasistengsime atlaisvinti dar vieną šaldytuvą „tvartelyje“ ir skirsime jį stovyklautojams (jeigu jo prireiks – neįsivaizduojame ir net nedrįstame prognozuoti, kiek Jūsų, stovyklautojų bus).
   Lauko virtuvėje (ten, kur paprastai valgoma stovyklų metu) yra pastatyta stacionari dujinė viryklė ir dujų balionas. Visuomet išlieka galimybė maistą gamintis ant laužo.

  • Liepos 13 d., t.y., pirmąją Atsinaujinimo Šventojoje Dvasioje stovyklos – rekolekcijų dieną programa bus tokia pati, kaip ir kitomis dienomis. Taigi, visi norintys dalyvauti pilnoje rekolekcijų programoje gali atvykti iš vakaro, t.y., liepos 12 d.

 3. Manau, naivu tikėtis, kad visi sutilps prie tos viryklės ar į tuos šaldytuvus. Kažkaip manau, kad žmonių į šią stovyklą gali atvažiuoti daug. Ir ko gero, vertėtų atvykstantiems pasiimti bent jau turistinę viryklę.

 4. Sveiki! Ar galima i stovykla vazineti pvz is Kretingos? Ar reikia butinai nakvoti stovyklavieteje?

  • Ar jums apsimoka tiek kilometrų mašiną varinėti? Jei jums patogu – žinoma, kad galite važinėti. Ši stovykla yra be registracijos :)

 5. Dėkoju Dievui už galimybę būti šioje stovykloje, už Br. Gediminą, už kalbėjimą mums per Jį ir už visas Tėvo siųstas malones. Džiaugiuosi kiekvienu ten sutiktu žmogumi. Viešpatie laimink Br. Gediminą ir kitus Pakutuvėnų brolius jų darbuose ir mus kasdienybėje.

Nuorodos

 1. 2011 m. vasaros stovyklų datos | Pakūta

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.