Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

„Vaiko širdies asociacijos“ vasaros stovykla Cigonaliuose – 2011-06-17/19

Renginio atidarymas planuojamas birželio 17 d. 16val.

Vienas iš Vaiko Širdies Asociacijos tikslų – kartą metuose, vasarą, surengti ,,širdukų” susitikimą tam, kad šeimos, auginančios vaikučius ir paauglius su širdies ydomis, galėtų susipažinti ir pabendrauti.

Registracija į vasaros stovyklą vyks tik iki gegužės 15 d.

Registruotis el. paštu registracija@vaikosirdis.lt ir laiku susimokėti mokestį.

(registruojantis nurodyti dalyvausiančių asmenų skaičių, vardą, pavardę, amžių, adresą, kontaktinį tel., el. paštą, „širduko“ vardas ir amžius privalo būti nurodytas).

DĖMESIO! DALYVIO mokestis vienam asmeniui – 60 Lt. (su registracijos mokesčiu).

Mokėti pervedant į Vaiko širdies asociacijos banko sąskaitą Swedbank Nr. LT417300010113058250 (nurodyti mokėjimo paskirtį: ,,stovyklos dalyvio mokestis“).

Vaikas su negalia ir jį lydintis asmuo į stovyklą kviečiami nemokamai, bet prašome užsiregistruoti ir užsimokėti REGISTRACIJOS mokestį (10 Lt. asmeniui).

Dalyvio ir registracijos mokestis  reikalingas  tam, kad organizatoriai galėtų tiksliai planuoti atvyksiančiųjų skaičių, jų apgyvendinimą, maitinimą, pramogas ir programą. Šiai stovyklai reikalingos lėšos pagal projektą „Padėkime vieni kitiems ir pasaulis bus gražesnis“ – 21.800 Lt.

Jeigu negalite susimokėti dalyvio ar registracijos mokesčio, bet norėtumėte atvykti į stovyklą, prašome kreiptis į stovyklos organizatorius el.paštu: info@vaikosirdis.lt arba tel. 8686 42762.

Kviečiame iš anksto registruotis, nes dalyvių skaičius bus ribotas.

Miegamų lovų sodyboje yra tik 30. Mokestis už lovą (su patalyne) 10 Lt. Pirmenybė rezervuoti lovą namelyje bus taikoma turintiems mažamečius vaikučius ir tiems, kas dėl sveikatos negali miegoti palapinėje lauke bei Vaiko širdies asociacijos nariams. Prašome iš anksto informuoti stovyklos organizatorius, jei būtina lova namelyje, jei ketinate atvykti su kūdikiu ar vaiku po operacijos.

Kviečiame visus prisidėti ieškant finansavimo, prisidėti savo idėjomis ir pasiūlymais.

Prašome aktyviai registruotis ir toliau sekti informaciją svetainėje www.vaikosirdis.lt

Žymos: , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.