Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Trumpai – 2010-12-20/26

 

Br. Gediminas laimina Kūčių stalą bei kalėdaičius - Jolantos Klietkutės nuotrauka

 

Pirmadienis: Brolijos ir bendruomenės diena.

Antradienis: Vakare Šv. Mišias aukojo br. kun. Antanas Blužas OFM.

Trečiadienis: Po pietų į kalėdinių giesmių repeticiją rinkosi Pakutuvėnų šlovinimo grupė.

Ketvirtadienis: Prieššventinių pasiruošimo darbų maratonas pasiekė kulminaciją. Visi pakutuvėniškiai bėgioja ir labai labai labai skuba… (:

Vakare Šv. Mišias aukojo br. kun. Paulius Vaineikis OFM.

Penktadienis: Kūčios. Vakarop į Pautuvėnus suvažiavo gausus būrys buvusių bendruomenės narių bei Pakūtos draugų. 18:00 val., po iškilmingos vakarinės liturginės maldos parapijos klebonas br. Gediminas Numgaudis OFM palaimino Kūčių stalą ir kalėdaičius – drauge su Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodybos“ bendruomene bei draugais sėdome valgyti Kūčių vakarienės.

Nepaisant tragiškų oro sąlygų ir nenupasakojamo slidumo kelių būklės švęsti Piemenėlių Šv. Mišias angare suvažiavo panašiai pusiau tiek žmonių, kiek jų susirenka vasarą į Pakutuvėnų šeimų stovyklą… (:

Šeštadienis: Šv. Kalėdos. 12:00 val. Šventėme iškilmingas pirmosios Šv. Kalėdų dienos Šv. Mišias, o jų metu – Austėjos Marijos krikštą. Sveikiname tėvelius ir artimuosius.

Sekmadienis: Antroji Šv. Kalėdų diena. Šv. Mišių metu šventėme dvynių Jono ir Luko krikštą. Sveikiname juos. O tėveliams bei krikštatėviams linkime užauginti juos tokius gerus, kad būtų Dievui garbė ir žmonėms džiaugsmas.

Iškart po Šv. Mišių pakutuvėniškiai išvyko į Kretingą ruoštis kalėdiniam šlovinimui – koncertui Šv. Antano rūmuose.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų parapijiečiams už nuolatinį rūpestį kelių į Pakutuvėnus nuvalymo organizavimu, ypač šventiniu laikotarpiu. Jūsų visų gerumas, aukos, malda ir visoks dėmesys mums kasdien vis iš naujo parodo, jog triūsiame ne veltui. Ačiū, kad esate. Ramybės ir Viešpaties palaimos Jūsų visų namams bei šeimoms.

Žymos: , , , , , , , , , , ,

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.