Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Trumpai – 2010-11-29/12-04

 

Vytautas Kairys Pakutuvėnuose - Neringos Kubiliūtės nuotrauka

Pirmadienis: Brolijos ir bendruomenės diena.

Antradienis – ketvirtadienis: Vakarais Šv. Mišias aukojo br. kun. Antanas Blužas OFM.

Penktadienis: Į Pakutuvėnus atvyko autobusas moksleivių iš Plungės jaunimo mokyklos. Su jaunimu bendravo br. Antanas Blužas OFM. Moksleiviai vaišinosi arbata; domėjosi „Susitaikinimo Sodybos“ bendruomenės gyvenimo sąlygomis, Pakutuvėnuose vykstančiais renginiais.

Vakare į Pakutuvėnus rekolekcijoms atvyko maldos grupės iš Kauno nariai, lydimi sesers Jokūbos.

Šeštadienis: Nuo 15:30 vyko Švč. Sakramento Adoracija, vėliau klausėmės Vytauto Kairio (Naujoji Akmenė) liudijimo ir giesmių. Kartu su Vytautu Kairiu atvyko Naujojoje Akmenėje įsikūrusios reabilitacinės bendruomenės nariai, kurie bendravo su Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodybos“ bendruomenės nariais, drauge vakarieniavo, dalinosi patirtimi. Šv. Mišias 18:00 aukojo br. kun. Antanas Blužas OFM.

Sekmadienis: Keliai į Pakutuvėnus užpustyti ir beveik nepravažiuojami, todėl į sekmadienio Šv. Mišias susirinko labai nedaug žmonių. Šv. Mišias aukojo br. kun. Antanas Blužas OFM, giedojo Pakutuvėnų šlovinimo grupė.

Dėkojame Jums už maldas ir visokeriopą paramą Pakutuvėnams.

Laukiame iš misijos Amerikoje neilgai trukus grįšiančio parapijos klebono br. Gedimino Numgaudžio OFM.

Žymos: , , , , , , , , , , ,

8 komentarai

  1. buvou su savo bendromenre ten mes is akmenes rebelitacinio centro PREGLOBSTIS mums labai patyko silti zmones gera aplinka ten dievo dvasia gyvena nuostabus geri zmones linkiu jiems visko geriausio.

  2. mes dar sugrisim su mielu noru laukiu to momento istikruju nenorejom isvazioti net ant kiek ten gera atmosfera yra duok Dieve jiems sveikatos =)

  3. Labai silta jauki bendruomene,daug ispudziu geru palyko,labai noriu palaikyti bendravima su tais zmonemis,sestad. net nenorejosi isvazioti is jusu,malonu buvo matyti tiek zmoniu per toki ora, ir is visos lietuvos miestu,tai butent ir yra VIESPATIES jeskojimas ,tikrai PAKUTOJA yra ramybes DVASIA. . ACIU visiems zmonems dalivavusiems prie vaisiu stalo.

  4. Kada bus galyma isgirsti V.K. koncerto12 04 irasus

  5. Ačiū Neringa už operatyvumą… :)

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.