Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Šv.Pranciškaus draugų stovykla – 2010-08-07/12

Jolantos Klietkutės nuotraukų albumas

Data: 2010 m. rugpjūčio 7–12 d. Pakutuvėnuose (Plungės r.).

Tema: „Viešpatie, padaryk mane savosios ramybės pasiuntiniu“.

Lektoriai: Br. Joseph Rozansky OFM (JAV) – Teisingumo, Taikos ir Kūrinijos apsaugos (JPIC) tarnybos direktorius prie Mažesniųjų brolių ordino Generalinės kurijos Romoje. Br. Benedetto Lino OFS (Italija) – Tarptautinės pasauliečių pranciškonų ordino tarybos (CIOFS) Prezidiumo narys. Svečiai kalbės šiomis temomis: „Taikos kūrimas ir konfliktų sprendimas kaip pranciškoniškas bruožas globaliame, vietiniame ir asmeniniame lygmenyse“, „Pranciškoniško gyvenimo ir dvasingumo charakteristika“, „Brolija kaip fundamentali evangelinė ir žmogiška vertybė“ ir kt.

Stovyklos programoje: šlovinimas, konferencijos, darbas grupėse, nuolatinė Švč. Sakramento adoracija, šv. Mišios, kūrybos ir liudijimų vakarai.

Registracija: nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 1 d. telefonu (8 445) 55114 arba el. paštu: druskine@yahoo.com.

Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, amžių ir gimimo datą, adresą, telefoną, el.paštą, ar priklausote Pranciškoniškajai šeimai, arba tiesiog atsiųskite užpildytą anketą Pranciškaus draugams (žr. priede).

Dėmesio! Stovykla skirta jaunimui nuo 15 metų! Nepriklausantys  Pranciškoniškajam jaunimui  nepilnamečiai  privalo į  stovyklą atsivežti  pasirašytą nepilnamečio pasižadėjimo ir tėvų (globėjų)  sutikimo  formą (žr. priede).

Auka už stovyklą: 180,- Lt (dirbantiems), 120,- Lt (nedirbantiems, pensininkams, studentams, moksleiviams). Auką sumokėsite atvykę į stovyklą.
Gyvenimo sąlygos: Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodyba“ yra blaivybės zona. Čia nevartojamas alkoholis, narkotikai, nerūkoma. Pakutuvėnuose gyvenama savo atsivežtose palapinėse. Pravartu turėti Šv. Raštą,  rožinį, užrašus, pakankamai šiltų apklotų, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus ir galvos apdangalą nuo saulės, rūbus karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (šalia teka Minija), higieninius reikmenis, reikiamus vaistus, asmeninį indų komplektą (ekologinėms nuostatoms palaikyti nepiknaudžiausime vienkartiniais indais), žibintuvėlį ir visas kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje.

Stovyklą organizuoja:
Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba, www.kpjt.lt

Žymos: , , ,

1 komentaras

Nuorodos

  1. Numatomos 2010 metų vasaros stovyklos Pakutuvėnuose | Pakūta

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.