Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Šeimų stovykla – 2010-07-06/11

Šeimų stovyklos fotodienoraštis

STOVYKLA PASIBAIGĖ. STOVYKLOS METU SAKYTŲ PAMOKSLŲ GARSO ĮRAŠUS RASITE ČIA:

Data: 2010 m. liepos 6-11 d. Pakutuvėnuose (Plungės r.).

Vakariniai koncertai

Šie koncertai yra Žemaitijoje vykstančio TATA festivalio (liepos 1–24 dienomis) dalis. Apie patį festivalį galite pasiskaityti plačiau. Galite parsisiųsti ir lankstinuką (.pdf) su visa festivalio programa.

 • Trečiadienis (liepos 7 d.):

22:00 val. TATA festivalis’2010
Kamerinis ansamblis “Mon Plaisir” (Gruzija)
L. Mtchedlidze (smuikas), T. Bulia (smuikas), N. Chachua (sopranas), E.Japaridze (altas), G. Jorjadze (violončelė), L. Usenashvili (fleita), N. Mgebrishvili (obojus), I. Lobzhanidze (klavesinas, klavišiniai), I. Abashidze (klavišiniai), L. Gotsiridze (fagotas, ansamblio vadovas)
Programoje:
J.S.Bach, Cantata “Non sa che sia dolore”
J.S.Bach,  Arie “Sich uben im Lieben”
Genja  Chavchanidze, Concerto Pastorale
Zurab  Nadareishvili,  “Mon Plaisir” (fleitai, obojui, fagotui, smuikui, violončelei ir klavesinui)
Nukri  Abashidze, “Memoirs Celtic” (nuo Mon Plaisir iki Jazz Plaisir)

 • Ketvirtadienis (liepos 8 d.)

22:00 val. TATA festivalis’2010
„Piarnu medinių pučiamųjų kvintetas“(Estija)
L. Palu (fleita), A. Šulitšenko (obojus), E. Altmanis (klarnetas), T. Velmet (fagotas), J. Pentšuk (valtornė)
Programoje: A. Paart, E. Tamberg, L. Berio, G. Ligeti, A. Piazzolla, C. Nielsen

 • Penktadienis (liepos 9 d.)

22:00 val. TATA festivalis’2010
Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ (vad. G. Ramanauskas)
Programoje: A. Martinaitis, V. Augustinas, M. Urbaitis, J. Rheinberger, J. S. Bach, J. Busto

*********************************************************************************

Tema: „Jėzaus žaizdose – mūsų išgydymas“ (Plg. Iz 53, 5).

Lektoriai: kun. Jan Reczek (Lenkija) analizuos skaudžių vidinių nesėkmių ir fizinių negalavimų priežastis, kurių profesionali medicina vis dar nepajėgia įveikti. Mokyme pateikiama tikėjimo svarba, kai Jėzaus dėka miršta mūsų senasis „aš“, sugriūna nuodėmės sąranga. Lietuvių kalba yra išleista kun. J. Reczek knyga „Palūžusią dvasią išgydo Jėzus“ (2008, Katalikų pasaulio leidiniai). Vakarais tema „Jėzaus žaizdose – mūsų išgydymas“ bus tęsiama atskirose grupėse: moterims – s. Dominique-Marija (Šv. Jono bendruomenė), vyrams – br. Gediminas Numgaudis OFM (Pakutuvėnai).

Stovyklos programoje: asmeninė ir bendruomeninė malda, paskaitos, individualios konsultacijos, darbas grupėse, originalūs meniniai projektai „Pakutuvėnų vakarai“.

Vaikai

Savanorių organizuojami užsiėmimai vaikams vyks pagal amžiaus grupes.

Dėmesio! Jei namuose turite nebenaudojamų žaislų ar sportinio inventoriaus, būtume labai dėkingi, jei juos padovanotumėte stovyklai.

Daugiau informacijos apie stovyklos programą teiraukitės telefonu: +370 650 81344 (Rūta Domarkaitė).

Registracija: nuo gegužės 25 d. iki birželio 25 d. telefonu (8 445) 55114 arba el. paštu: druskine@yahoo.com.

Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę, amžių, adresą, telefoną, el.paštą.

Dėmesio! Vaikai iki 18 m. be tėvų ar suaugusiųjų globėjų į stovyklą nepriimami.

Į Pakutuvėnus reikia atvykti liepos 6 d. nuo 11 val. iki 14 val.

Auka už stovyklą: suaugusiems nuo 18 m. – 240,- Lt (viena diena – 40,- Lt), vaikams ir paaugliams nuo 4 iki 18 m. – 150,- Lt (viena diena – 25,- Lt), vaikams iki 3 m. – nemokamai. Auką sumokėsite atvykę į stovyklą.

Gyvenimo sąlygos: Pakutuvėnų „Susitaikinimo Sodyba“ yra blaivybės zona. Stovykloje draudžiamas alkoholio vartojimas. Nepageidaujami naminiai gyvūnai. Pakutuvėnuose gyvenama savo atsivežtose palapinėse. Maitinimas tris kartus per dieną. Pravartu turėti Šv. Raštą, rašiklį, užrašus, pakankamai šiltų apklotų, miegmaišį, kilimėlį, apsaugą nuo lietaus ir galvos apdangalą nuo saulės, rūbus karštam ir lietingam orui, maudymosi priemones (šalia teka Minija), higieninius reikmenis, reikiamus vaistus, žibintuvėlį ir visas kitas priemones, naudingas savaitės gyvenimui gamtoje.

Stovyklą organizuoja: Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba, www.kpjt.lt

Žymos: , , ,

16 komentarų

 1. Laba diena, noreciau ir as pirma karta sudalyvaut su dviem vaikais – 3 ir 9 metu. Kaip supratau, vaikai bus priziurimi, kol vyks uzsiemimai suagusiems?

  Ar siemet nebus galimybes apsigyvent pastate, mokykloje ar dar kur. Vaikas daznai serga persalimo ligom, tai mums butu geriau, nei palapinese.

  O dar noreciau uzklaust apie numatyta kulturine programa – nesusijusia su Tikejimo tema… Kokie dar numatomi renginiai, koncertai, paskaitos, vakarones vaikams ir suaugusiems…?

  • Sveika, Julija,
   džiugu, kad pirmą kartą nutarėte dalyvauti šeimų stovykloje.
   Tėvų užsiėmimų metu vaikus prižiūrės auklės, vyresniesiems (9 metų) jau bus ir atskira programa, žaidimai.
   Dėl apgyvendinimo daug didesnė problema. Pakutuvėnai yra vieniša bažnyčia laukuose. Iki artimiausio kaimo (Aleksandravo) ir mokyklos yra 7 km., artimiausia kaimo sodyba už kokių 2 km. Iš pastatų yra bažnyčia (kurioje yra ir pranciškonų vienuolynas), bei tvartelis, kurio dalis įrengta kaip bendruomenės patalpos su virtuve bei seserų vienuolynas. Dar yra “teatriuko” namelis, kuriame gyvena stovyklų savanoriai, aktoriai, lektoriai… Tiek tų patalpų ir tėra…
   Jeigu tikrai turite didelių problemų dėl vaikučio sveikatos, geriau skambinkite tiesiai organizatorei Rūtai ir su ja asmeniškai bandykite derinti šį reikalą.
   Šeimų stovyklų metu po vakarienės dažniausiai būdavo kultūriniai vakarai. Galite atsiversti Pakutuvėnų kroniką (http://polia.info/Pakuta/Kronika.htm) ir susiradusi šeimų stovyklas pažiūrėti kokios programos buvo praėjusiais metais. Detalesnė stovyklos programa bus vėliau.

 2. Sveiki,

  Kiek kilometru yra nuo Klaipedos iki Pakutuvenu? Niekur nerandu:)

  • Sudariau žemėlapį kaip nuo Klaipėdos atvažiuoti iki Pakutuvėnų:
   http://maps.google.com/maps?f=.....%C5%B3+sen.,+Plung%C4%97,+Lietuva+to:Pakutuv%C4%97nai,+Plung%C4%97,+Lietuva&hl=lt&geocode=FW3kUQMdta5CASmLREfk-tvkRjGhh20UZ7ysgA%3B%3BFQYMVQMd5LtKASmtpwLSnRDlRjHRWUVMjdEAJg&mra=ls&sll=55.807725,21.410745&sspn=0.350378,0.883026&ie=UTF8&z=10
   Susidaro 64 su trupučiu kilometrų ;)

 3. kazkaip tu cia Jolantele tiesiai per aplinkui zemelapi sudarei :)

  vaziuot reikia autostrada iki Vezaiciu (apie 22-23 km) tada nuo Vezaiciu vaziuoji link Plunges ir nedavaziavus plunges suki i Karklenus ( posukis i Karklenus yra nuvaziavus 27 km nuo Vezaiciu link Plunges) tokiu budu gaunasi 55 km

  jei gali pabraizyk ta zemepali mano marsrutu, bo as nemoku braizyt

 4. O kiek apytiksliai žmonių dalyvavo pernai ir kiek planuoja šiemet?
  Ar yra šilto vandens mažiukam nuprausti?

  • Pernai dalyvavo apie 500 žmonių (skaičiuojant su vaikais). Tik ten laukai platūs, tai nelabai tas skaičius jautėsi.
   Šiais metais greičiausiai bus kiek mažiau, nes ir kaina stovyklos nemenka (ypač jeigu šeimoje kokie 3 vaikai), ir kiek žinau dar dvejose ar trejose Lietuvos vietose tuo pat metu organizuojamos šeimų stovyklos.
   Sunku numatyti stovyklautojų skaičių, nes lietuviai turi tokią bjaurią savybę – niekada niekur nesiregistruoja, o dalyvauti atvažiuoja :(
   Šilto vandens bent jau pernai visada buvo prikaitinta karinėje virtuvėje. Tai ir šiais metais tuo turėtų būti pasirūpinta.

 5. Mielieji,

  labai džiaugiamės pernai, kai galėjome stovyklos konferencijas perklausyti jūsų svetainėje, ne visi galime dalyvauti stovykloje, o žinios alkstame. ačiū

 6. Sveiki,
  Viskas labai gražu, labai dvasinga …tik kodėl yra vartotinas žodis auka, visai ne vietoj?Juk aukos prasmė visai kita.. aukoja žmogus kiek gali… o va čia jau tiesiog tiesiai šviesiai nustatytas mokestis 40lt ir 25lt Mielieji, nespekuliuokim frazėm, o vadinkim viską taip, kaip turi būti…Stovyklos nustatytas mokestis

  • Apie tai jau buvo diskutuota prie kitos stovyklos skelbimo. Žodis „auka“ naudojamas todėl, kad čia – ne pelno organizacija. Jei būtų imamas „mokestis“, reikėtų ir mokesčius mokėti, o kai pelno nebūna (dar klausimas, ar savikaina pasidengia), tai ir mokesčius mokėti būtų keista. Iš ko? Iš tavo ir mano suaukotų pinigų? Renkant aukas nuo mokesčių atleidžiama. Tai pati pagalvok, kaip darytum tu, kad būtų išmintinga?

 7. Nuoširdus dėkui Simonui už suteiktą didžiulį dovaną klausytis stovyklų konferencijų įrašų! Labai prašom ir laukiam esant galimybėms įkelti ir šios vasaros įrašus.

Nuorodos

 1. Numatomos 2010 metų vasaros stovyklos Pakutuvėnuose | Pakūta
 2. Mildutė stovyklauja « Ekon

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.