Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Pasaulinės ligonių dienos minėjimas Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje 2010-02-11

Vasario 11 dieną maloniai kviečiame į pasaulinės ligonių dienos minėjimo renginius Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Dalyvaus broliai pranciškonai iš Pakutuvėnų.

 • 11:00 – susitaikinimo sakramentas;
 • 12:00 – Šv. Mišios;
 • 13:00 – Adoracija;
 • 13:30 – Agapė (pasidalinimas ir pabendravimas), bus karštos arbatos; galima atsinešti šiek tiek užkandžių.

Laukiame Jūsų.

Žymos: , , ,

2 komentarai

 1. Negaliu neparasyti apie vakar diena Plunges baznycioje, kur pamaldas vede vienuoliai Pranciskonai. Nors pati nebuvau, bet atsiliepimai ,kuriuos isgirdau- sujaudino.Zmones pasakoja apie patirta dvasini pakylejima ir ju akyse asaros… Tai yra nuostabu, tai tikrai sventa.
  Zaviuosi Broliais Praciskonais, su dideliu malonumu aplankau Pakutuvenus. Tai nuostabi salele dvasingumo, meiles, ramybes, nuosirdumo ir tikro tikejimo, kuris uzkrecia.
  Aciu Jums Broliai, uz siluma,uz gera zodi, kuris ikvepia, sutaurina ir padeda i kasdieninius rupescius zvelgti kitaip- ramiau. Padeda suprasti kas yra Tiesa, kas sioje zemeje yra tikra ir amzina.
  Dekojame Dievui, Broliai, kad esate,kad dalinates savo tikejimu, viltimi ir meile. Tegul niekada Jums to nepritruksta. ACIU.

 2. Ačiū Jums. Manau, tiek broliams, tiek ir mums, kurie darbuojamės Pakutuvėnuose girdėti tokius atsiliepimus yra labai malonu, miela ir svarbu.

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.