Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

2010 metų vasaros stovyklos Pakutuvėnuose

Žymos: , ,

23 komentarai

 1. kada butu galima usirasyti i stovykla ??gal galite duoti savo numeri kada galetume susisiekti?

  • Kol kas dar registracija į stovyklas nevyksta. Numatomas datas paskelbėme, kad dirbantys žmonės galėtų jiems tinkamu laiku (reikiamai stovyklai) planuotis vasaros atostogas.
   Informaciją apie registraciją būtinai paskelbsime šioje ir Pranciškoniškojo jaunimo Tarnybos (www.kpjt.lt) interneto svetainėse.

 2. Noriu pasakyti , kad seimu stovyklos data labai netinkama, nes darbo diena is liepos penktos perkeliama i liepos 10, t.y. o stovykla baigsis 11 diena.. reiketu perstumti ir padaryti keliomis dienomis anksciau.

  • Ačiū už pastebėjimą. Perduosiu stovyklos organizatoriams. Tik, kaži ar jau pavyks tas datas kiek pastumdyti. Bet kokiu atveju, apie visus pakeitimus būtinai informuosime šiame tinklapyje.

 3. Dar nesu buvusi pas jus Pakutuvėnuose, bet interneto dėka esu vos ne kasdien su jumis.Ačiū Dievui už tai ir jums!!! Labai noriu užregistruoti savo dukrą į šokio stovyklą jaunimui. Ji mokosi 8 klasėje, vasarą bus 15 metų.Gyvename Jurbarke.Ar yra galimybė išsipildyti mano dukros norui? Su pagarba Regina

 4. Ačiū, Jolanta, už informaciją. Su viltimi lauksime susitikimo Pakutuvėnuose.Dievo palaimos!

 5. Butu įdomu sužinoti kokios maždaug kainos čia :)
  Nes sudomino Šokio stovykla :)

 6. Laba diena !!! As ir mano mergina esame klaipedieciai :) ir noretume sudalyvauti Sokio stovykloje :) mum po 19 Metu :) Ir noretume suzinoti Kokia cia kaina stovyklos ir pan ? Ir iki kokio amziaus ta stovykla ?:) p.s As pats asmeniskai esu breiko sokejas :) Todel sokiai tai mano gyvenimo budas ir butu smagu suzinoti daugiau apie ta sokio stovykla :)

 7. laba diena,
  ar del registracijos dar nieko aiskesnio?

 8. Laba diena, noreciau suzinot iki kiek metu galima dalyvaut sokiu stovykloje. ir jeigu niekada nesi lankes jokiu sokiu bureliu ar butu galima dalyvaut. is anksto dekoju uz atsakyma

 9. Laba diena, gal galėtumėte plačiau aprašyti apie liepos 25 – rugpjūčio 1 d.vyksiančią AA Žemaitijos regiono vasaros stovyklą? Kokia veikla nusimato? Nuo kokio iki kokio amžiaus galima dalyvauti?

  • Apie šią stovyklą išsamesnės informacijos vertėtų pasiteirauti vietinėse AA grupėse. Ją organizuoja patys anonimai, – jie kuria ir dienotvarkę, ir sprendžia konferencijų temas. Bendra informacija būtų tokia: stovykla vyksta savaitę laiko, maitinimas nėra organizuotas – t.y. kiekvienas stovyklos dalyvis pats gaminasi sau maistą. Gyvenama pačių atsivežtose palapinėse. Dalyvių amžius, atrodo, neribojamas. Žinoma, tėvai patys pasirūpina savo atsivežtais vaikais. Tai tiek žinome.

 10. Sveiki, norėjau pasiteirauti,ar šokio stovykla vyks pirmi metai? ar buvo ir 2009? :)

 11. Jau paskelbta registracija į Šokio stovyklą ir Žygį į Porciunkulės atlaidus Kryžių Kalne:

  Šokio stovykla jaunimui – 2010 m. birželio 28 – liepos 4 d. Registracija nuo gegužės 15 iki birželio 15 d.

  Pranciškoniškojo jaunimo atgailos žygis į Porciunkulės atlaidus 2010 m. liepos 24 – rugpjūčio 1 d.. Registracijanuo birželio 1 d. iki liepos 15 d.

 12. Noriu paklaust o šeimų stovyklos data jau galutinė?kaip tik iki liepos 12 dienos nebusiu Lietuvoje,labai širdy skauda kas nebus galimybes sudalyvauti pakutoje siais metais ;(

  • Taip. Stovyklos data jau galutinė.
   Peržiūrėkite stovyklų Pakutuvėnuose datų sąrašą… Jos vyks “non stop” – maratonas. Keisti datą tiesiog nėra galimybės.

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.