Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Konferencija „Šv. Bonaventūra ir jo filosofija“ – 2009-11-21

BonaventuraPranciškoniška pasauliečių akademija (OFS) kviečia į studijų metų, skirtų Mažesniųjų brolių ordino ir šventojo Pranciškaus charizmos 800 metų jubiliejui, konferenciją

„Šv. Bonaventūra ir jo filosofija“

Pranešėjas br. kun. Antanas Blužas, OFM

Renginio vieta: Pranciškonikos pasauliečių akademijos biuro Didžioji salė – Pylimo g. 4, Klaipėda.

Konferencija vyks 2009 m. lapkričio 21 d. (šeštadienį), 11 val.

Telefonas pasiteiravimui: 8 652 74783

Žymos: , ,

2 komentarai

  1. “Nes ši ugnis yra Dievas, jos žaizdras Jeruzalėje, ją uždega Jėzus savo deginančios kančios kaitrybėje ir ją tikrai gauna tik tas, kuris sako: mano siela nori kilti, o mano kaulai mirti.”
    Šia deginančia šv. Bonaventūros, vieno garsiausių brandžiųjų Viduramžių teologo ir filosofo, mintimi mus pasitinka ką tik pasirodžiusi Aidų leidyklos knyga “Šv. Bonaventūra. Sielos vadovas į Dievą”. ( Iš lotynų kalbos vertė ir komentarą parašė Darius Alekna. Įvadas Tomo Sodeikos. Labai gyva trumputė br.Arūno Pranciškaus Peškaičio OFM Pratarmė). Leidinys skiriamas Šv.Pranciškaus Mažesniųjų brolių ordino 800 metų jubiliejui ir buvo pristatytas Vilniuje spalio pradžioje vykusių pranciškoniškų iškilmių Konferencijoje. ” Sielos vadovas į Dievą (Itinerarium mentis in Deum) ” parašytas 1259 metais ir atstovauja pranciškonų dvasinę tradiciją.

    Taigi, belieka pasidžiaugti, jog Pranciškoniškoje pasauliečių akademijoje br.kun. Antanas Blužas OFM pristatė šį iškiliausią teologą ir mąstytoją, kurio veikalai ir filosofija buvo šešerių Brolio Antano studijų metų Anglijoje baigiamasis darbas. Šv. Bonaventūros mintys šiems laikams yra tiek pat aktualios, kiek visų laikų žmogui aktualus išlieka Dievo veido ieškojimas. Knygą skaityti nelengva, pats šv. Bonaventūra pataria neskubėti ir į jo mintis gilintis ” lėtai gromuliuojant”.

  2. Aldute, ačiū už recenziją.

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.