Pakūta

Pakutuvėnai – šv. Antano Paduviečio parapija ir vienuolynas

Pavėluotas projekto pakuta.lt pristatymas

arunasBrendo seniai, bet atsirado spontaniškai. Beklausant pamokslo, kuris pirmas ir yra patalpintas tinklapyje, atsirado mintis. Po mišių pasidalinau „karšta“ mintim su Simonu. Su jo darbštumu ir klebono palaiminimu viskas atsirado per savaitę. Tikiu, kad tai tik pradžių pradžia.

Noriu pasidalinti tinklapio vizija su visais „pakutuvėniškiais“.

Upė

Mūsų bendruomenė unikali, ji kaip upė, gyva, ji teka. Vieni čia atvažiuoja ir gyvena kelis mėnesius, kiti – bent sykį per savaitę, dar kiti džiaugiasi čia atvykę kartą per metus į kokią stovyklą. Visų laukta. Visi priimti.

Agapė

Kas sekmadienį po mišių girdime raginimą pratęsti agapę, kaip brolis Gediminas įvardina, „aukoti bendravimo auką“, prie košės. Bet tai tik kas savaitę ar rečiau. Dabar jau yra galimybė aukoti šią auką, tik prisėdus prie kompiuterio.

Po kiekvienu iš skelbiamų pamokslų yra užrašas „komentarai“. Šią erdvę galima panaudoti bendravimui, iškeliant aktualius klausimus ir tikintis kitų bendruomenės narių dalyvavimo diskusijoje. Pokalbius galima pratęsti susitikus – žiūrėk ir bendramintį ar draugą susirasi!

Iniciatyva

Pačioje puslapio apačioje parašyta: „Svetainė kuriama parapijos narių iniciatyva“. Tikrai nesinorėtų, kad svetainė taptų tik laikraščiu, kuris skelbia naujienas ir įvykius. Norėtųsi, kad tai ir būtų kaip Pakūta, kaip Upė, kaip Agapė, kur visi kažkuo dalinasi.

Tiems, kurie sako: „Ai, aš nieko negaliu, nieko nemoku, yra gabesnių“, – noriu pasakyt: „Jūs net nežinote ką ir kiek Jūs galite!“ Tereikia atiduoti tuos kelis trupinėlius ir Jėzus padaugins taip, kad užteks keliems ar net keliasdešimčiai tūkstančių.

Taigi, laukiame iniciatyvų. Siūlykite, naujas rubrikas, projektus, kurie galėtų praplėsti bendruomenės svetainės tarnystę. Labiausiai laukiame tų, kurie norėtų kurti naujas rubrikas ir jas administruoti (taip sakant, prižiūrėti).

Rašykite mums!

P. S. Kai kurie iš jūsų sakė norėję išgirsti mano giesmes per šeimų stovyklą. Atsiprašau, kad šį kart nesidalinau su jumis. Paprašiau Simono, kad įkeltų kelias nuorodas vaizdo klipų kurie pavasarį buvo nufilmuoti Klaipėdos Muzikiniame Teatre, tretininkų ordino organizuoto labdaros koncerto metu. Tikiu kad šią savaitę čia atsiras ir „Teatriuko“ filmukai su jūsų vaikučiais.

Žymos: , , , , , , ,

15 komentarų

 1. labai aciu uz svetaine
  jos pagalba galim dazniau uzsukti i Pakuta :)

 2. Super klipai, o gyvai isgirsti jus yra visada dar didesne dovana.
  Manau reikia nenesiminti del internetinio neaktyvumo nes dabar yra vasara, gal manau ir gerai kad zmones neleidzia laiko prie kompiuterio, o kas dirba prie jo (kaip as) per tokius orus tai uzuojauta :) Tikiu kad ziema cia vyks „bendravimas“ intensyvei…
  O jums Arunai manau jau laikas galvoti apie CD jusu sukurtu giesmu, tikrai laukiam :) Ar kas pritaria man :) ?
  Aciu Arunui, Aleksui Mažonui ir kitiems kas Dievo garbei isnaudojate jums Dievo gautas dovanas!

  Aleliuja ! Slove Jam !

 3. mes irgi laukiam Aruno CD
  galiu padet su „dezutes“ dizaino darbais:)

  gerbejai

 4. Dėkojame už pasirodžiusią naują svetainę !
  Jos dėka esame glaudesniame ryšyje su Jumis ….ir su Dievu !
  Turime didelį prašymą – gal būtų galimybė patalpinti brolio kunigo Gedimino kiekvieną pirmadienį 18 val per Marijos radiją transliuojamų laidų „Geroji žinia iš Pakutuvėnų“ įrašų / ne tik būsimų , bet ir buvusių ! /, nes Marijos radijas dar neturi laidų archyvo . Toji laida turi neįkainojamą vertę , ją reikia klausyti ir klausyti … ir mokytis!
  O Pakūtos trauka tik didėja …

  Su pagarba Jums !

  • Vladai, reikės Gedimino paklausti, ar jis turi šiuos įrašus. Taip pat reikės įvertinti, ar nepažeistume kokių nors ©… Tokiais jau laikais gyvenam… Gal kas iš skaitytojų (klausytojų) žinot situaciją? Pakomentuokit prašom.

 5. Pirmą kartą išgirdau jūsų giesmes. Tai tarsi istorijos, kurios nusako žmogaus kelia ir nurodo galutinį tikslą, parodo, kad tik su Dievu reikia eiti per gyvenimą. Jums Dievas davė labai didelį talentą. Yra sakoma, kad giesmėmis ir psalmėmis Dievas yra labiausiai šlovinamas. Jūs turite savo giesmėmis pasidalinti su žmonėmis ir ne tik šiame tinklalapyje, ne tik kai jūs giedate Pakutoje ar kur kitur, bet ir per CD. Aš tikrai norėčiau turėti jūsų giesmių CD ir kartu su jumis šlovinti Dievą, tikiu, kad taip tikrai bus. Aš jau tapau jūsų gerbėja ir dėkoju Dievui, kad Jis per jūsų balsą ir giesmes ateina į mus, į mūsų širdis ir mes išgirstame Jo žodį.

 6. Pakuta… Jega!!! Negaledami kasdien buti fiziniu pavidalu, interneto deka, visa siela, esame kartu :)

 7. Ačiū gerą darbą kuriant svetainę. Dieve atlygink.

  T

 8. Aciu Jum uz svetaine!!!!

 9. Arūnai, taip pat gražiai skambi, kaip ir prieš 24 metus ;-) Tik tekstai pasikeitė ;-) Tuomet pagrindiniai veikėjai buvo svirplys ir boružėlė ;-)

 10. Kartais pagroju ir tai Loretuk :)

 11. Nepakartojama Arūnai! Man sunku net kažką pasakyt….Tavo giesmės man padeda nusiramint ir daug ką apmastyt….Tu fantastiškas žmogus..;)

 12. Nuostabios giesmės. Apsilankius svetainėj mintimis vėl ir vėl grįžtu į Pakūtą. Ačiū, kad esate.

Nuorodos

 1. Pakutuvėnų tinklalapio 5-tasis gimtadienis! – 2014-05-17 | Pakūta
 2. Pakutuvėnų tinklalapio 5-tasis gimtadienis! | Pakūta

Pakomentuokite ir Jūs

Atkreipkite dėmesį! Komentarai moderuojami, todėl gali tekti šiek tiek palaukti, kol Jūsų komentaras bus patvirtintas. Nėra prasmės rašyti tą patį dar kartą.